BAŞKAN TUTAL,"SORUNSUZ BİR KIŞ İÇİN EKİPLERİMİZ ÇALIŞIYOR"

BAŞKAN TUTALSORUNSUZ BİR KIŞ İÇİN EKİPLERİMİZ ÇALIŞIYOR 2Seydişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kış sezonu öncesi merkez ve kırsal mahallerde yağmur suları nedeniyle rögar kapakları ve  drenaj hattı çalışmalarını hızlandırdı.
Başkan Tutal, şiddetli fırtına nedeniyle ağaç yapraklarının rögarların kapadığını buna bağlı olarak yağan yağmur nedeniyle bazı bölgelerde tıkanmalar meydana geldiğini ekiplerin rögar kapaklarını temizlenmesi ile su birikintilerinin ortadan kalktığını kaydetti.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal; Belediyemize bağlı ekiplerimiz ana arterlerdeki kaldırımlarda, şehir meydanlarında, parklarda, hastane, okul ve cami bölgelerimizde ve  yürüyüş yollarında  gerekli çalışmaları yapıyor. Uzun süredir beklediğimiz yağmur yağışıçok şükür  bereketi ile geldi. Kırsal ve merkez olmak üzere 55 mahallemizdeki sokak ve caddeler de; 24 saat boyunca çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Olası kar yağışı ve buzlanmaya karşın, bölge genelinde yaşanabilecek tüm olumsuzlukların önüne geçmek amacıyla gerekli tedbir ve önlemlerimizi aldık. Bizim hemşehrilerimizden ricamız, kış şartlarının yaşanmaya başladığı şu günlerde sürücülerimizin trafikte daha dikkatli olmaları "şeklinde konuştu.

Başkan Tutal, kuvvetli rüzgar ve fırtınanın oluşturabileceği çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi, soba ve doğal gaz kaynaklı zehirlenme gibi olumsuzluklara karşı vatandaşların dikkatli  ve tedbirli olmaları konusunda uyardı.

{gallery}HABERLER/A_Hizmetler/rogar{/gallery}

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar