LİSE ÖĞRENCİLERİNİN BEYŞEHİR GENÇLİK KAMPI SONA ERDİ

6dd92a1a 9f66 478e 92bd 7d1683d1735fKonya Büyükşehir Belediyesi ve Seydişehir Belediyesi tarafından düzenlenen lise öğrencilerin katıldığı Gençlik Kampı sona erdi.

Gençlik kampı" etkinliğinin son gecesinde kamp ateşi yakıldı. Büyükşehir Belediyesi destekleriyle Beyşehir'de gerçekleştirilen öğrencilerin katıldığı gençlik kampının son gününde öğrencilerle kamp ateşi yaktı.
Değerler eğitimi konusunda bilgi verilen öğrenciler kampta birçok aktivite ve eğitime katılırken kamp süresince kampçılık ilkeleri, doğada yön bulma, ip ve düğüm atma, güvenli yaşam kültürü, kardeşlik gibi eğitimler verildi.
Sportif faaliyetlerin yanında soysal ve kültürel etkinliklerinde yer aldığı kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal;”her yıl lise öğrencilerimizi gençlik kamplarına götürüyoruz. Öğrencilerimiz burada değerler eğitimi başta olmak üzere birçok aktivite gerçekleştiriyor. Bu tür aktiviteler gençlerimiz arasında birlik, beraberlik ve kardeşlik duygusunu geliştiriyor. Gençlik kampımızın gerçekleştirilmesinde desteklerini esirgemeyen Konya Büyükşehir Belediyemize destek ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum”dedi.

{gallery}HABERLER/A_kulturel/kamp2019{/gallery}

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar