HEMŞEHRİLERİMİZİN "SELÇUKLU'DA MUTLUYUZ" DEMELERİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ


Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Cuma Buluşmaları kapsamında Yazır  Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Cuma Namazını Otogar Zeki Altındağ  Camii'nde kılan Başkan Pekyatırmacı namaz sonrasında vatandaşlarla sohbet etti.

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, her hafta farklı bir camide gerçekleştirdiği Cuma Buluşmaları ile mahalle sakinlerinin görüş ve önerilerini almaya devam ediyor. İstişarelerin ve görüş alışverişlerin temel alındığı Cuma Buluşmalarının bu haftaki adresi Yazır Mahallesi oldu. Başkan Ahmet Pekyatırmacı, Selçuklu Otogar Zeki Altındağ Camii'nde kılınan namazın ardından esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Pekyatırmacı'ya, Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, Ak Parti Selçuklu İlçe Teşkilatı üyeleri, Selçuklu Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Avcıoğlu,  Yazır Mahalle Muhtarı Celalettin Doğan, Selçuklu Belediyesi Başkan Yardımcıları,Belediye Meclis Üyeleri ve birim müdürleri eşlik etti.

Selçuklu'nun Türkiye'nin örnek ilçeleri arasında yer aldığını ve yapılan hizmetlerle de standardının her geçen gün arttığını ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, "İnsanımızın yaşamaktan mutlu olduğu bir ilçe hedefiyle çıktığımız bu yolda belediyecilik hizmetlerini yediden yetmişe bütün vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını dikkate alarak yapıyoruz. Hizmet planlamamız doğrultusunda bir taraftan  eğitim tesisleri, öğrenci yurtları ve spor salonları yaparken, diğer yandan emekli lokalleri, kapalı pazar alanları, sağlık tesisleri yapıyoruz. Altyapı, yeşil alan ve temizlik hizmetleri ile Selçuklu'nun fiziki standardını yükseltirken Yaz Spor Okulu ve Bilecik Kültür Turu gibi sportif ve kültürel organizasyonlarla her yaştan insanımıza dokunacak hizmetlere imza atıyoruz. Tüm bu hizmetlerin üretilmesinde  bizlere her zaman destek olan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz" dedi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar