HEMŞEHRİLERİMİZİN GÖNLÜNE YOL YAPIYORUZ


Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Göçü ve Karakaya Mahallerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Göçü ve Sakyatan Mahalleleri arasında devam eden yol çalışmalarını da inceleyen Başkan Kılca, "Karatay'ın hizmetindeyiz. En büyük gayretimiz ve amacımız hemşehrilerimizin gönlüne yol yapmaktır" dedi.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Göçü ve Karakaya Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.

Başkan Hasan Kılca, mahalle sakinlerinin taleplerini dinleyerek istişarelerde bulundu. Kılca, 31 Mart'ta büyük destek veren Karakaya ve Göçü mahalle sakinlerine teşekkür etti.

KILCA GÖÇÜ SAKYATAN ARASINDAKİ YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, mahalle ziyaretlerinin yanı sıra Göçü ile Sakyatan Mahalleleri arasında devam eden 8 kilometrelik yol çalışmalarını da yerinde inceledi.

Başkan Hasan Kılca, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi alarak, seçim çalışmaları sırasında vatandaşların talebi üzerine söz konusu yol çalışmalarını başlattıklarını kaydetti.

HEMŞEHRİLERİMİZİN GÖNLÜNE YOL YAPIYORUZ

Kılca, "Göreve geldikleri günden beri Karatay için çalışıyoruz ve halkımızın hizmetindeyiz. Mahalle mahalle planlı ve titiz bir çalışma sürdürüyoruz. Şu anda da Göçü ve Sakyatan Mahalleri arasında kalan 8,5 kilometrelik yolumuzun kumlama çalışmaları gerçekleştiriliyor. Çalışmalarımızın ardından yolumuzu hemşehrilerimizin hizmetine sunuyoruz. Ekiplerimiz, bu çalışmaların yanı sıra İstiklal, Saraçoğlu, Ulubatlıhasan, Karaaaslandede, Hayıroğlu, Hamzaoğlu, Doğuş ve Başak Mahallelerimizde de asfalt tamiratı, kumlama, rögar, parke bordür ve çevre düzenlemelere yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Amacımız hemşehrilerimizin gönlüne yol yapabilmek" ifadelerini kullandı.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar