“Gönül belediyeciliği en iyi Çumra’da olacak”


31 Mart Yerel ve Mahalli İdareler  seçimlerinde Çumra Belediye Başkanı seçilen Halit Oflaz, devir teslim töreninde yaptığı konuşmasında; " Gönül belediyeciliğinin en iyi uygulandığı belediye Çumra Belediyesi olacak" diye konuştu.

Çumra'da , yerel seçimlerde belediye başkanlığını 26.922 gibi rekor bir oyla kazanan AK Parti'li Halit Oflaz, mazbatasını almasının ardından  görevini Mehmet Oğuz'dan törenle teslim aldı. Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz, İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını aldıktan sonra partilileriyle belediye'ye geldi. Devir teslim için gerçekleştirilen törende konuşan Oflaz, Çumra'da hizmet çıtasını daha yukarı çıkararak hizmet edeceklerini dile getirerek; "  Rabbim 5 yılın sonunda gönüllerde kalmayı nasip etsin. Seçim süreci içinde ne söz vermişsek Allah'ın izniyle bir bir yerine getireceğiz. Gönül belediyeciliğinin en iyi uygulandığı belediye Çumra Belediyesi olacak. Bundan hiç endişeniz olmasın" ifadesini kullandı.

Eski başkan Mehmet Oğuz'a ve meclis üyelerine hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Yeni Belediye başkanı Halit Oflaz, geçmiş dönem belediye başkanlarına teşekkür plaketi taktim etti.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar