HZ. MEVLANA’NIN DİYARI KARATAY’DA GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ İLE GÖNÜLLER FETHEDİLİYOR


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Gönül Belediyeciliği" düsturu ile gerçekleştirdiği hizmetleri hemşehrilerinin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda şekillendiren Karatay Belediyesi, 7/24 vatandaşlara hizmet veriyor.

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, yerel yönetimin verdiği hizmetlerin vatandaşların istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirilmesinin önemini vurgulayarak; Karatay Belediyesi olarak vatandaşlara her zaman kapılarının ve gönüllerinin açık olduğunu belirtti. Karatay Belediyesi Hizmet Binasının 7/24 açık olduğunu belirten Başkan Hançerli, personellerin vatandaşlara hizmet vermeye devam ettiklerini belirtti. Başkan Hançerli "Vatandaşa hizmet esaslı AK Parti'nin yerel yönetim anlayışının, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından "Gönül Belediyeciliği" ile özdeşleştirildiği uygulamanın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum."dedi.

Başkan Hançerli, Hazreti Mevlana'nın diyarı Karatay'a hizmet etmenin gururunu yaşadıklarını dile getirerek; Konyalının ve Karataylının her zaman hizmetin en iyisine layık oluğunu belirtti. Karataylıların, belediye çalışmaları ile ilgili isteklerinin anında yanıtlanmasının ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile problemlerin en kısa sürede ve en uygun maliyetle çözülmesinin Karatay Belediyesi'nin hizmet standardı olduğunu vurgulayan Başkan Hançerli, vatandaşların 0532 323 40 30 nolu WhatsApp hattından, sosyal medya hesaplarından anında Karatay Belediyesine ulaşmalarının mümkün olduğunu söyledi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar