Gençler Başkan Oğuz’la buluştu


Çumra'da eğitim gören gençler Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz'la Çumra Belediyesi Sultan Abdülhamid Han Bilgehanesinde bir araya geldi. 2014 Mahalli idareler seçimlerinden sonra İlçeye ve Gençlere kazandırılan yatırımlar ve hizmetlerden dolayı Çumra'lı gençler Başkan Oğuz'a teşekkür etti.

Başkan Oğuz; 2014 öncesi Okullardan sonra sizlere bir araya gelebileceğimiz beraber ders çalışıp faaliyet yapabileceğimiz yerler yoktu yıl 2019 oldu Mevla'ya hamd olsun yeni bir çok tesis kazandırılarak sizlerle farklı farklı mekanlarda bir araya gelip faaliyetlerimizi yapabilir hale geldik. Şuan içerisinde bulunduğumuz alan ise 1939 yılında halk evi olarak yapılmış ancak 20 yıla yakındır atıl bir durumda olan yerdi tadilatı yenilemesi yapıldı ve Allah binlerce kez razı olsun İlçemize bir çok hizmeti olan bizim kahramanımız bizim Sultanımız Abdülhamid Han'ın ismini taşıyan sizlerin emrinde olan Bilgehane haline geldi. Gençlik merkezimizde şuan 150 evladımız haftasonu eğitim görüyor inşallah bu sayılar çok daha fazla rakamlara ulaşacak Gençlik Merkezimiz tamamlandı, Sentetik Sahamız ve 21 Halısahamız tamamlandı, Stadyumumuz içerisinde 4 tane salonla tamamlanmak üzere, 8 Yeni okulumuz tamamlanıyor 4 tanesi eğitime başladı az önce aylık meclisimizde yine aldığımız bir kararla 10 bin m² yeni bir arsa  satın aldık Fen Lisesi alanımızı genişletmiş olduk. Gençlerimizin okullardan sonra 2. Adreslerini 3. Adreslerini oluşturduk ve adreslerle derslerini çalışabilecekleri, sporlarını yapabilecekleri, sohbetlerini yapabilecekleri yerlerimizi artık var.

Düzenlenen program sonunda Gençlik meclisi tarafından düzenlenen sportif etkinliklerde dereceye giren öğrenciler ödüllerini aldılar. Gençler Başkan Oğuz'a teşekkür ederek sevgi gösterileriyle programı sonlandırdılar.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar