VATANDAŞLARIMIZLA HEMHALİZ HALKLA İÇ İÇE DURMAKSIZIN HİZMETE DEVAM


Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven geleneksel hale getirdiği halk günlerine devam ediyor. Her daim vatandaşlarla istişare halinde olan Başkan Özgüven sembolik olarak Salı günleri de onları makamında dinliyor ve talimatlarını veriyor.

Birim Müdürlerinin de yer aldığı halk günlerinde vatandaşların talepleri anında değerlendirilerek gereken çalışmalar yapılıyor.

ÖZGÜVEN: "TALEPLERİNİZ BİZİM HİZMET PLANLAMAMIZIN TEMELİ"

Hemşehrilerimizle her daim bir ve beraberiz diyen Özgüven: "Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana 'Şehrimizi Birlikte Yönetelim' düsturuyla hizmetlerimize yön veremeye devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın istek ve talepleri bizim hizmet planlamalarımızın temelini oluşturmaktadır. Sembolik olarak Salı günleri misafir ettiğimiz hemşehrilerimizle her daim bir ve beraberiz. Onların sorunlarına, istek ve taleplerine anında karşılık vererek gereken çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bu zamana kadar birçok önemli ve değerli hizmetleri Ereğli'mize kazandırdık. Ayrıca ihtiyaçların sınırsız olduğu inancıyla her zaman yeniliklere ve fikirlere kulak veriyor, hizmetlerimize devam ediyoruz. Bundan sonraki süreçte de aynı düsturla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tüm hemşehrilerimizi sevgi ve muhabbetle selamlıyor, desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar