BAŞARIMIZIN SIRRI HEMŞEHRİLERİMİZLE GÜÇLÜ İLİŞKİLERİMİZ


​Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, her hafta çarşamba günleri ilçenin farklı noktalarında esnaf ve vatandaşlarla buluşuyor. İlçede yer alan okulları da ziyaret eden Başkan Altay, programına ev ziyaretleri ile de devam ediyor.

Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Altay, gelenekselleşen Cuma Buluşmaları'nın ardından çarşamba günlerini de Vatandaş Buluşmaları'na ayırıyor.  Sabah erken saatlerde başladığı ziyaret programlarını gece geç saatlere kadar sürdüren Başkan Altay, farklı platformlardan birçok insanla görüşürken, sosyal medyadan gelen istekler doğrultusunda da akşam saatlerinde ev ziyaretleri gerçekleştiriyor.

 

Selçuklu'da yürütülen belediyecilik hizmetleri hakkında vatandaşlara bilgiler de veren Başkan Altay ziyaretlerde esnaf ve vatandaşların yanı sıra öğrencilerden gelen istek ve önerileri de dinliyor. Bu haftaki programına İhsaniye Taksi Durağı esnafını ve Şeker-Tekke Dolmuş Durağı'nı ziyareti ederek başlayan Başkan Altay, daha sonra ilçede yer alan Hocacihan Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Osman Nuri Hekimoğlu Anadolu Lisesi ziyaretleri ile devam etti. Selçuklu Milli Eğitim Şube Müdürü Şakir Uçar'ın da eşlik ettiği ziyarette Başkan Altay, sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti. Okul idarecileri ve öğretmenlerle de görüşen Başkan Altay gençlere çeşitli tavsiyelerde de bulundu.  Gençlerden geleceğin güçlü Türkiye'sinin inşası adına daha çok gayret sarf etmelerini isteyen Başkan Altay, Selçuklu Belediyesi'nin okullara ve eğitime desteğinin her platformda devam edeceğini de sözlerine ekledi.

 

Ziyaretlerin ikinci bölümünde 3. Organize Sanayi'nde yer alan bir firmayı da ziyaret eden Başkan Altay, daha sonra Esenler Emekli Lokali'nden faydalanan emeklilerle bir araya geldi. Selçuklu Belediyesi'nin ilçede yer alan 9 emekli lokali ile sosyal hayatı canlılık kattığını ifade eden Başkan Altay, emekli lokalleri sayesinde emeklilerin sosyal hayattan kopmadıklarını söyledi. İlçenin farklı bölgelerinde gerçekleşecek kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında bilgi veren Altay, "Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir Selçuklu bırakmak için çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz" dedi.

 

Başkan Altay, akşam saatlerinde de sosyal medya üzerinden gelen davetleri geri çevirmeyerek 3 farklı mahallede ev ziyareti gerçekleştirdi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar