SEYDİŞEHİR BELEDİYESİ ÇALIŞANLARINA SOSYAL DENGE YARDIMI


​Bem-Bir-Sen ile anlaşma yapıldı, Başkan Mehmet Tutal, Çalışanlarına Müjdeyi verdi.

Seydişehir Belediyesi Memur-Sen'e bağlı Bem-Bir-Sen ile masaya oturdu. Yapılan hazırlıklar ve çalışmaları değerlendiren Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Sait Közoğlu ile Sosyal Denge Tazminat sözleşmesi için anlaşmaya varılarak 53 memura sosyal denge yardımı yapıldığını belirtti.

Başkan Közoğlu ve peroseli ile bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Tutal, "Bem-Bir-Sen ile Mutabakat sağladık. Gönlümüz daha fazla sizlere destek olmaktan yana. Ancak elimizdeki mevcut çalışmalar ve imkanlar doğrultusunda biz en iyisini vermeye çalıştık." Dedi.  Sağlanan imkanların yanında  çalışanların da özveriyle çalışması gerektiklerini ifade eden Başkan Tutal,  53 memurun faydalanacağı sosyal denge yardımının hayırlı olmasını diledi.

Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Közoğlu ise yerel yönetim çalışanlarının işlerinde daha verimli ve hassas olmaları ve sürekli hareket ve üretim halinde olması gerektiğini ve mesai mefhumun olmadığını ifade ederek, verimli ve aktif çalışmalıyız dedi. Şube Başkanı yapılan Sosyal Denge yardımının personele hayırlı olmasını dileyerek, sunulan şartlara Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ın olumlu yanıt vermesinin sevindirici olduğunu belirterek kendisine teşekkür etti.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar