MEHMET HANÇERLİ’DEN HANIMLAR LOKALİNE İADE-İ ZİYARET


​Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, geçtiğimiz günlerde kendisini ziyarete gelen Mengene Hanımlar Lokali eğitmenlerine iade-i ziyarette bulundu.

Kuruluşundan kurumlar arası protokolün yapıldığı 2013 yılına kadar Karmek olarak hizmet veren şimdiki adı ile Mengene Hanımlar Lokalinde eğitmenler ve kursiyerler ile bir araya gelen Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Karatay ile ilgili ihtiyaç duyulan alanlarda görüş ve önerileri dinleyerek yapılan yatırımlardan bahsetti. Mehmet Hançerli; 3000 kişilik Karatay'ın en büyük konsept düğün salonundan, yapımı planlanan kapalı çocuk parkına, Şehir Parkından, Şehir Hastanesine kadar birçok yatırım ile ilgili Karatay'lı kursiyerlere bilgi verdi.  Sohbet esnasında bir müjdeyi de kursiyerler ile paylaşan Başkan Hançerli; Kumköprü Mahallesinde büyük bir alanda yapılması planlanan 1200 dairelik toplu konut hamlesinden  bahsetti. %82 oranında anlaşma sağlandığını ve 70 m2 'den 135 m2'ye çeşitli büyüklükte dairelerin olacağını vurgulayan Mehmet Hançerli, Karatay'da Toki Konutları olması için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini de belirtti. Merkezi Hükümet Seçimlerinden çıkan sonucun kendilerini sevindirdiğini yineleyen Başkan Mehmet Hançerli, 4 yıl süreyle Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun Konya ve Karatay'a yatırımlarının devam edeceğini sözlerine ekledi.

Katılımcılara gösterdiği yoğun ilgiden dolayı teşekkür eden Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli soru cevap şeklinde Karatay'ı daha iyi yerlere taşımak ve ihtiyaç dahilinde doğru yatırımlar yapmak için görüş ve önerileri dinledi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar