BAŞKAN TUTAL ŞEHİR MERKEZİNDE DEVAM EDEN ÇALIŞMALARI İNCELEYEREK ESNAFLARI ZİYARET ETTİSeyitharun Bulvarı, Mili Egemenlik Caddesi ve Necati Kalaycıoğlu caddesinde devam eden yol, kaldırım ve alt yapı  çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Mehmet Tutal, esnafları da ziyaret ederek sohbet etti.

Yapılan çalışmalar nedeni ile yaşanılan geçici sıkıntılardan dolayı esnafların ve müşterilerinin sabırlı olmalarını isteyen Başkan Tutal, çalışmaların biran önce tamamlanması konusunda gerekli talimatların verildiğini kaydetti.

Kış aylarında yaşanan sıkıntılar nedeni ile ana arterlerde alt yapı ve asfaltlama çalışmaları yapıldığını ifade eden  Başkan Mehmet Tutal; "İlçe genelinde Büyükşehir Belediyemiz ile ortaklaşa yürüttüğümüz çalışmalara ara vermeden devam ediyoruz.  Seydişehir'de ana arterlerde bulunan Milli Egemenlik Caddesi, Seyitharun Bulvarı ve Necati Kalaycıoğlu Caddesinde geniş kapsamlı alt yapı, kaldırım ve yol çalışmasını büyükşehir belediyesi ile birlikte yürütüyoruz. Belediye ekiplerimizi özverili çalışmalarından ve vatandaşlarımıza da anlayışlarından dolayı teşekkür ediyorum. Hizmet çalışmalarımız hız kesmeden bundan sonra da devam edecektir." Dedi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar