KENT MEYDANI ŞEHİR MERKEZİ’NİN GÖZDESİ OLACAK


​Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, yapımında son noktaya gelinen Kent Meydanı çalışmalarını yerinde inceledi.

3 Bin 500 M² bir alana inşa edilen meydan, şehrin göbeğinde ferah bir ortam oluşturuyor.

Başkan Mehmet Tutal, ilçede sosyal ve kültürel faaliyetlerin icra edilebileceği meydanın halkın hizmetine en kısa sürede açılacağını belirterek, çalışmaların hızlı bir şekilde devam ettiğini kaydetti. Başkan Tutal, "Seydişehir için; Seydişehirli hemşehrilerim için hizmet getirmeye devam edeceğiz." Şeklinde konuştu.

Kent Meydanı inşası çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Tutal, 280 Bin TL destek ile projenin hayata geçildiğini ifade ederek, belediyenin mevcut gelirleri ile hizmetlerin ancak çok cüzi bir kısmının yapılabileceğini ancak bakanlıklardan alınan destekler ile hizmet kalitelerinin arttığını belirtti.

Daha önce park olarak kullanılan ve yeterince faydalanılamayan alanın Bakanlıkça desteklenerek restore edildiğini ifade eden Başkan Tutal, Konserler,   Ramazan etkinlikleri, sosyal etkinlikler gibi programların çok amaçlı olarak halkın hizmetine sunulacağını dile getirerek , ilçenin bir çok noktasında da yaşanabilir yeşil alanlar oluşturmak için çalışmalar başlattıklarını dile getirdi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar