Başkan Özaltun’dan Kurban Bayramı MesajıBeyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Tüm İslam aleminin ve Beyşehirlilerin Kurban Bayramı'nı kutlayan Başkan Murat Özaltun, birlik ve beraberliğin simgesi olan, toplumu kaynaştıran, hoşgörü ve kardeşlik bağlarını artıran Kurban Bayramı'nı hep birlikte karşılamanın mutluluğu içerisinde olduğunu kaydetti.

Başkan Özaltun yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Her bayramda olduğu gibi, bu bayramda bizi biz yapan değerleri dostluğumuzu, cömertliğimizi, sevgimizi, soframızı, sevincimizi, hüznümüzü, sevdiklerimizle paylaşacağız. Her zamankinden daha çok dayanışmaya kardeşliğe, kaynaşmaya ihtiyacımızın olduğu bu günlerde bayramı da fırsat bilerek birbirimize kenetlenelim. Ailemiz ve sevdiklerimizle birlikte bayram sevincini yaşarken dünyanın farklı coğrafyalarında zulme uğrayan Müslüman kardeşlerimizi de unutmayalım en kısa zamanda zulümden kurtulmaları, refaha kavuşmaları için Rabbimize bol bol dua edelim. Bayramın getirdiği kardeşlik, dayanışma ve kaynaşma ruhu ile tüm insanlığın barış, huzur ve esenlik içinde yaşamasını Cenâb-ı Hak'tan niyaz ederim.

Kurban Bayramı'nın ilçemize, ülkemize ve İslam âlemine hayır ve bereket getirmesin temennisiyle, tüm hemşerilerimizin bayramını kutlar, sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler dilerim."

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar